MASAJ MASALARI

Kılavuz Görünümü:
Stokta yok
Hızlı Görünüm

Masaj Masası Baş Kademeli

(0)
1.500,00₺

Masaj Masası Katlanabilir Masaj Masası 1. SINIF MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. FATURALI  KATLANABİLİR ÖZELLİKTE MASAJ MASASI Masaj Masası; Masaj Masası katlanabilir özelliktedir. Elektrostatik boyadan üretilmiştir. 1. Sınıf süngerden üretilmiştir. Masaj masası ürünün baş kısmında delik bulunmaktadır. Katlanabilir Masaj Masası; ..

Hızlı Görünüm

3 Parça Ahşap Çanta Tipi Masaj Masası

(4)
5.000,00₺

3 Parça Ahşap Çanta Tipi Masaj Masası Ürün Özellikleri:  1- Ürün vinyl deri, tahta ve kablolardan oluşmaktadır. 2- Ürünün yüksekliği 54 cm ve 84 cm aralığında ayarlanabilir. 3- Ürünün kafa ve el konulan kısımları da katlanabilir özelliğe sahiptir. 4- Ürünün sırt üstü ve yüz üstü olmak üzere iki şekilde de yatarken ellerinizi koymak i..

Hızlı Görünüm

RELAX SOFT AHŞAP MASAJ MASASI

(1)
4.300,00₺

Çanta Tipi Masaj Yatağı Ahşap   Ürün Özellikleri: 1- Ürün vinyl deri, tahta ve kablolardan oluşmaktadır. 2- Ürünün yüksekliği 54 cm ve 84 cm aralığında ayarlanabilir. 3- Ürünün kafa ve el konulan kısımları da katlanabilir özelliğe sahiptir. 4- Ürünün sırt üstü ve yüz üstü olmak üzere iki şekilde de yatarken ellerinizi koymak için yer..

Hızlı Görünüm

RELAX SOFT ALÜMİNYUM ÇANTA TİPİ LÜX MASAJ MASASI

(4)
4.000,00₺

Relax solt Çanta Tipi Taşınabilir Masaj Masası   Pratik kurulumu, katlanması ve taşıması kolay olan masaj yatağını evinizde veya iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masaj yatağının  masaj olma imkanı. Masaj yatağının baş tarafında yüz üstü masaj olurken masaj olabilirsiniz. Masaj masası Baş ve yan taraftaki kolçaklar sayesind..

Hızlı Görünüm

RELAX SOFT ÇANTA TİPİ MASAJ MASASI

(1)
2.000,00₺

   Metal alt ayak ve yatak platformundan oluşmaktadır.  Yatak platformu formika üzeri yüksek dansite gri sünger ve iyi kalite vinlex deri ile kaplanmıştır.  Platformun baş kısmındaki delik sayesinde yüzüstü yatış pozisyonlarında kolaylık sağlar.  Masa çanta pozisyonuna gelerek taşınabilir.  Tamamen portatiftir.  Her yere götürül..

Hızlı Görünüm

RELAX SOFT ÇANTA TİPİ MASAJ MASASI (SİYAH )

(2)
2.000,00₺

 Metal alt ayak ve yatak platformundan oluşmaktadır.  Yatak platformu formika üzeri yüksek dansite gri sünger ve iyi kalite vinlex deri ile kaplanmıştır.  Platformun baş kısmındaki delik sayesinde yüzüstü yatış pozisyonlarında kolaylık sağlar.  Masa çanta pozisyonuna gelerek taşınabilir.  Tamamen portatiftir.  Her yere götürülebilir ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)